27 Sep, 2021 Posledná aktualizácia   6:22, Sep 22, 2021

Práca s energiami v záhrade -kurz

Zverejnené v Workshopy
Čítať 1877 krát
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

20.6.2021. Naučíme sa, ako vnímať energie v záhrade, ako s nimi pracovať. Vysvetlíme si a budeme skúšať, ako vnímať auru stromov, rastlín, plodov. Vysvetlím veľmi základné pojmy, čo je "živa" a prečo pestovať plody, ktoré živu obsahujú. Čo množstvo "živy" ovplvyvňuje. Budeme veľa naciťovať a učiť sa intuitívnemu preciťovaniu prostredia v záhrade.  

Všetko okolo nás aj v nás je energia.  Rôzne druhy a formy energie.  Nie každý vie okolo seba tieto energie vnímať, hlavne jemnejšie, ktoré nie sú tak viditeľné.  Každý z nás máme dané do vienka nejaké danosti, znalosti a talenty.  Ja som sa narodila so zvýšenou vnímavosťou na energie a ich toky. Nie všetko sa dá naučiť, ale naučím vás, ako vnímať základné prejavy energií v prírodnej záhrade. Je ďalej na každom, ako bude tieto informácie ďalej rozvíjať. Pochopení energetických tokov a zistením, že sme neoddeliteľnou súčasťou týchto tokov, ktoré na nás všetkých vplývajú.  Pomôže nám to pochopiť veľa z nás samotných, ako aj samotnú prírodu. Pomôže nám pochopiť, čo sa deje a môže diať v našej prírodnej záhradke pri dome a ako sa sami môžeme aktívne začleniť do komunikácie s energiou záhrady. 
Nie, nebudeme čarovať, všetko je fyzika, hlavne kvantová :-). 

Obsah kurzu 

ENERGIE JEJ FORMY A PREJAVY
-    popis čo je to aura stromov a rastlín
-    výmena energií medzi rastlinami (nielen) 
-    ako sa môžeme naučiť naciťovať a registrovať auru stromov
-    ako sa môžeme naučiť vidieť auru stromov (je aplikovateľné na všetko)
-    rôzne techniky na rozšírené stavy videnia, ako práca so stereogram obrázkami, žonglovanie, bubnovanie a iné.  Zosynchronizovanie pravej a ľavej mozgovej hemisféry
-    komunikácia s prírodoou, rastlinami, stromami
-    práca s virguľou, geomagnetická mriežka zeme, dobré zóny, geopatogénne zóny - spôsob ich vyhľadávania

Milí prírodníci, toto kurz, na ktorom budeme menej rozmýšľať a naopak, budeme sa učiť, ako hlavu vypnúť.  Pri vypnutej hlave sa totiž zapína vnútorné nalaďovanie, naciťovanie a ostatné zmysly, ktorú sú v bežnom zhone potlačené a spia. Keď bude spať hlava, spiace schopnosti sa zobudia a my môžeme vnímať svet okolo nás, prírodu, zvieratá, ľudí, naše záhrady INÝMI OČAMI... 

Zoberte si so sebou niečo na písanie, dobrú náladu a chuť naučiť sa niečo nové.

Miesto konania:
Naša vlastná menšia prírodná záhrada na Čiernej Vode (Chorvátsky Grob) a nové zázemie v podobe funkčnej zariadenej triedy.   Záhradka dostala v júli 2018 plaketu certifikovaná prírodná záhrada, veľa vecí si teda budeme môcť pozrieť priamo na mieste. 

Cena pre jednu osobu:
Celodenný kurz je v cene 40,- EUR/osoba 

Najbližšie termíny:
20. júna 2021 - nedeľa
deň pred týmto kurzom je kurz na liečivé rastliny, je veľmi vhodné tieto dva kurzy spolu spojiť do jedného víkendu.

Kurz budem opakovať s rovnakým obsahom v roku 2022

Trvanie kurzu:
nedeľa od 9.00-17.00

Obedná prestávka je od 13.00 - 14.00.  Obed tentoraz z dôvodu obmedzení zrealizujeme objednaním Pizza z neďalekej prevádzky. Pizza je v sume 5,- EUR/kus a nie je zahrnutá v cene za kurz, poprosím preto počítať s hotovosťou.

Spôsob prihlásenia:
Na kurz sa môžete prihlásiť mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Do správy napíšte svoje meno a o aký kurz a termín máte záujem.  Do predmetu správy napíšte Kurz.

Zaslaním vášho záujmu prostredníctvom mailovej správy si vás zapíšem, ale miesto záväzne potvrdím až po zaznamenaní zálohy za kurz. Pri 1 dňovom kurze je výška zálohy 10,- EUR, zvyšok na mieste. Môžete uhradiť naraz prevodom celú sumu, pokiaľ sa však z rôznych dôvodov nebudete môcť kurzu zúčastniť, vraciam vám úhradu po odčítaní výšky zálohy. 

Bankové spojenie je Všeobená úverová banka a.s., SK1002000000002464437154 s tým, že poprosím uviesť Meno, Priezvisko, počet osôb. Tiež poprosím uviesť Variabilný symbol 20062021. Nárazovo hromadne robím k prevodom faktúry, pokiaľ potrebujete zaslať daňový doklad, prosím napíšte mi to vopred. Nech ma administratíva úplne nezahltí...
Neoznačené platby nebudem mať ako priradiť konkrétnemu záujemcovi o kurz!!! Prosím neposielajte úhrady bez prihlásenia sa vopred mailom, nebudem mať ako vám poslať potvrdenie miesta ani ďalšie informácie...

Potvrdeným účastníkom posielam hromadnú mailovú správu s bližšou logistikou ku každému konkrétnemu kurzu. 

Záloha je nevratná a preto sa prosím na kurz sa prihlasujte iba v tom prípade, ak ste naozaj presvedčení, že sa plánujete kurzu aj zúčastniť.  Stojí ma pomerne veľa času administratíva spojená so zabezpečením kurzu. Času, ktorý by som mohla venovať oveľa zmysluplnejším činnostiam.  

V prípade vážnych dôvodov (akútne ochorenie) je možné zálohu preniesť na iného záujemcu, meno náhradníka je mi však potrebné poslať mailom najneskôr dva dni pred konaním kurzu. V prípade vážnych rodinných dôvodov je potrebné meno náhradníka poslať najneskôr týždeň pred konaním kurzu. 

Počet miest na mojich kurzoch v je obmedzený, aby som sa vám mohla individuálne venovať a preto strážim každú stoličku, ktorá v čase kurzu bude mať svojho "majiteľa".   Kurz sa bude konať pri dosiahnutí minimálneho počtu potvrdených účastníkov v počte 10 ľudí, v čase týždeň pred konaním kurzu.  

Pokiaľ máte veľký záujem o kurz v konkrétnom dátume, ale kurz je už plne obsadený, ešte sa môžete prihlásiť ako náhradník s tým, že počítajte s možnosťou, že môžete byť vyzvaní tesne pred kurzom.  

Ďakujem za pochopenie, sledovaním týchto inštrukcií ma veľmi odbremeníte od administrácie za počítačom a budem sa môcť venovať ďalším inšpiráciám - aj pre vás :-).

Pokiaľ kurz budem musieť zrušiť z dôvodu vyššej moci (ochoriem, zraním sa, prihlásených menej účastníkov, priestory konania), hneď vám dám vedieť mailom a samozrejme zálohu vraciam.

Prihlásením sa na kurz súhlasíte s tymito podmienkami a tiež podmienkami Ochrany osobných údajov (GDPR) zverejnených na mojich web stránkach

Teším sa na všetkých priaznivcov prírodných záhrad a zdravého udržateľného života :-).

Hanka

Vráťme prírodu do našich záhrad… Zoberme zodpovednosť za zdravie do vlastných rúk...

Aktuálny kalendár mojich kurzov nájdete tu: http://www.prirodne-zahrady.sk/aktualne-kurzy 

 

 

Naposledy zmenené streda, 09 jún 2021 08:41

Najčítanejšie

Postav dom zasaď strom - jedlý živý…

28 máj 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - spoločenst…

20 máj 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - jar v prír…

27 apr 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - jedlá buri…

01 mar 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - budujeme p…

06 jan 2020 Záhradné videá

Facebook stránka